Honlap testreszabása

készítette a honlap.hu

WSIS Prizes verseny

Kérjük, szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit!

Kedves Szülők!

A WSIS Prizes versenyt a WSIS (Információs Társadalmi Világtalálkozó) tagjainak kérésére fejlesztették ki, azzal a céllal, hogy legyen lehetőség olyan projektek és tevékenységek értékelésére, amelyek az információs és kommunikációs technológiák (IKT) erejét hasznosítják a fenntartható fejlődés előmozdítása érdekében. A verseny célja, hogy ezeket az innovatív jógyakorlatokat szerte a világban megmutassa, és terjessze.

Ebben az évben 18 győztes és 72 bajnok projektet hirdetnek majd ki, összesen 11 kategóriában. Idén Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiájának(DGYS) keretében megvalósuló OkosÓvoda Program – amelynek tagja az Önök óvodája is – bekerült a díjra jelölt 360 projekt körébe.

Ezúton kérjük most az Önök, a Kedves Szülők szíves támogatását, hogy szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit.

Szavazni előzetes regisztrációt követően lehet. https://www.itu.int/net4/wsis/stocktaking/Account/Register

A szavazás menetében rövid videó nyújt segítséget.

Regisztrációs videóSzavazás menete

Támogatásukat előre is köszönjük!

www.digitalisjoletprogram.hu

Szavai Óvoda
7813, Szava, Kossuth Lajos u. 41.

Óvodavezető: Gokl Árpádné

Telefon:
goklj@freemail.hu

Nyitvatartás:
Hétfő-Péntek-ig:

Bankszámlaszám: 11731087-15819897
Adószám: 15819897-1-02

Intézményi védőnő: Fekete Andrea
Intézményi orvos: Dr. Szabó györgy

Családvédelmi szolgálat:
Villányi Családsegítő és Gyermekjóléti Szociális Központ
7773, Villány, Deák Ferenc u. 22.